Březen 2010

Fotojídelák 31.3.2010

31. března 2010 v 10:38 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj holky!

Mno večer jsem zvracela :/ Takže dnes nejdu do školy, je mi pořád nějak špatně Dneska bude nejspíš takový odlehčený den, alespon to tak zatím vypadá... kdyby mi bylo líp tak samozřejmě hned přidam jídla ;) Protože vím, že ted poslední 2 dny to kloricky vycházelo ani ne na 1000Kj (250kcal) tak musim přidat ;) Snad už budu moc přidat :/ Nechci hubnout rychle, protože se mi to pak nabere rychle zpět... Mno jo, zatím jídlák vypadá bídně, uvidíme... Tak jo, jdu Vás oběhnout a pak si asi lehnu...

AKTUALIZACE 19:36

Tak už mi je naštěstí lépe :) Ale s jídlem to ještě dnes nechci přehnat aby mi zase nezačalo být špatně... Jinak byla jsem na procházce s pejskem, u nás je venku strašně chladno... Zítra mám v plánu jít na kolečkové brusle, snad nebude pršet nebo tak něco... Mno těšíte se na velikonoce? :) Jdu Vás oběhnout a pak si asi půjdu číst :)

Středa (31.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + odtuč. mléko50ml

Snídaně 31.3.2010Svačina - nothing


Oběd - Vodní meloun180g

Oběd 31.3.2010Svačina -Corny Linea

cornyVečeře -Rýžový chlebíček + lučina linie

Večeře 20.11.2009

POHYB: Procházka s pejskem40minut + lechké posilování


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 3 bylinkové čaje "štíhla linie"


PROHŘEŠKY: snad nic...

Fotojídelák 30.3.2010

30. března 2010 v 10:29 | Dem |  Jídelníčky
Dobré ráno holky!

Tak dnes naše třída šla na voleyballovy zápas, ale já jsem po nemoci tak nemůžu cvičit... tak mi mamka řekla at zůstanu doma... To je celkem dobře, alespon si můžu udělat normální snídani ;) Jinak dnes opět fotojídelák, snad se vám bude líbit :) Mno snídani jsem jedla před chvilkou takže jednu ze svačinek určitě nestihnu... ale stihnu alespon jednou svačinku, to jsem ráda :) Tak jo, jdu Vás oběhnout a večer bude akutualizace a doplňění :)

AKTUALIZACE 18:37

Tak dnes jsem na obídek zkusila takovej experiment xD Ještě jsem něco takového nikdynezkoušela :D Ale bylo to opravdu skvělý ;) Jinak po obědě mi začalo být strašně špatně a je mi ještě ted :/ Asi budu zvracet... Nevím z čeho to může být, nic zlého jsem nejedla... Nebo jsem jedla něco zkaženého? Já nevím :/ Takže svačinka a večeře nebude i kdybych chtěla :/ Mno nic jdu Vás oběhnout a pak uvidíme, co se se mnou bude dít...

Úterý (30.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + pol. mléko50ml

Snídaně 30.3.2010Svačina - nic (pozdní snídaně)


Oběd - půl brambora20g + cottage50g (je to všechno na malém talířku)

Oběd 30.3.2010Svačina - nic (je mi špatně)


Večeře - nic (je mi špatně)
POHYB: jen posilování (Hned po obědě mi bylo špatně, ale před obědem jsem ještě posilovala)


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 2 bylinkové čaje "štíhla linie" + 1 zelený čaj


PROHŘEŠKY: nothing

Fotojídelák 29.3.2010

29. března 2010 v 11:46 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj!

Tak holky jak jste se vyspaly? Mno já moc dobře ne... Naštěstí dnes jsme měli jít do kina a mamka mi řekla, že jít nemusím jak nechci ;) Tak jsem nešla :) Mno tak ted jsem doma, po snídani, ale nevím, co si udělat na obídek :D Nic mě nenapadá... Nemáte nějaké tipy? Mno jdu Vás oběhnout a pak ještě napíšu :)

AKTUALIZACE 18:54

Tak nakonec jsem si dala skvělej obídek, jím ho skoro pořád, protože má málo kcal a je opravdu dobrý :P Jinak dnes jsem moc pohybu neměla, a taky proto jsem neměla moc jídla... Mno oběd jsem jedla až v 15:30 takže druhou svačinku jsem nestihla ;) Mno snad to nevadí, zítra už budou normální svačinky :) Vím, že bych je neměla vynechávat, ale tak vememe to tak, že dnes jsem měla takový očistný den :D Jdu Vás oběhnout a pak si zacvičit :)

Pondělí (29.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina10g + pol. mléko80ml

Snídaně 24.1.2010Svačina - nic


Oběd - Půl menšího brambora20g + brokolice20g + 4 kolečka mrkve10g - všechno na pářea a pak smíchane na pánvi bez tuku - zjistila jsem, že je to opravdu super a vypadá toho moc a přitom je toho málo :)

Oběd 29.3.2010Svačina - nic (pozdní oběd)


Večeře - Activia LaF

Activia

POHYB: 1 hodinka rychle chůze, posilování


PITÍ: 1,5 neperlivé vody + 3 bylinkové čaje "štíhla linie"


PROHŘEŠKY: nic :)

Jídelníček 28.3.2010

28. března 2010 v 11:44 | Dem |  Jídelníčky
Ahooj!

Tak dnes ráno jsem se podívala přez okno a tam co? všechno morký... Ach jo, chtěla jsem dnes jít zase na koečkové brusle, mno ted začalo svítit trochu sluníčko, tak možná se to spraví :) Jinak dnes jsem stávala dost pozdě + ještě jedna hodina :D Takže jsem vstávala v 11:00 :D Mno jo, snídani jsem snědla před chvíli, takže svačinka už určitě nebude, nemám ji kdy do toho jídelníčku dát... Mno snad se to počasi spraví a budu moct jít ven :) Tak jo, jdu vás oběhnout a pak ještě večer bude aktualizace a doplňění jídelníčku :)

AKTUALIZACE 21:06

Mno tak nakonec nebylo moc pěkně, tak jsem šla s kamarádama ven :) Byli jsme venku hodně dlouho :D Trochu jsme si i zaběhali :) Mno jinak s jádlem jsem spokojená, líbi se mi :) Zítra škola, strašně se mi nechce :/ Ještě že máme školu jen 3 dny, jinak bych t asi nevydržela... Tak jo, jdu Vás oběhnout a pak se musím učit :/

Neděle (28.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina8g + pol. mléko80ml


Svačina - nic (snídaně byla až v 11:30)


Oběd - Brambor30g + mrkev20g + brokolice25g - všechno vařené v parném hrnci


Svačina - Vodní meloun100g


Večeře - Vanilkový puding bez cukru100g
POHYB: 3 hodinky rychlé chůze, posilování doma


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 3 bylinkové čaje "štíhla linie"


PROHŘEŠKY: nic :)

Jídelníček 27.3.2010

27. března 2010 v 12:36 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj!

Tak je tady koenčně sobota :) Včera jsem byla s kamarádkama na pařbě, bylo super :D Strašně jsem se vytancovala :D Mno alespon jsem měla konečně nějaký pohyb :) Dnes mám v plánu jít na kolečkové brusle, snad to výjde, protože ted k nám přišly nějaké mraky, snad to přejde... Jdu oběhnout Vaše blogy, jsem strašně zvědavá co se děje u Vás :) Tak jo, večer dopíšu jídelák a napíšu, co jsem dělala :)

AKTUALIZACE 17:27

Tak jo, nakonec jsem byla na těch kolečkových bruslích s kamarádkou :) Jezdily jsme asi nějak 2 hodiny, takže je to celkem dobrý :) Taky jsem už byla z pejskem na procházce :) Trochu jsem se s ním proběhla ;) Jídelníček se mi dnes opravdu líbi, jsem ráda, že jsem všechno dodržela :) Tak jo, dnes budu dost posílovat, nějak mám moc energie :D

Sobota (27.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina10g + pol. mléko90ml


Svačina - nic


Oběd - 1 mrkvový karmenátek + brambory50g


Svačina - Vodní meloun200g


Večeře - Activia LaF100g
POHYB: 2 hodiny brusle, 10 minut běh, 2x procházka se psem, posilování


PITÍ: 1,5l vody + 3 zelené čaje + 1 bylinkový čaj


PROHŘEŠKY: nic :)

Jídelníček 23.3.2010 + info

23. března 2010 v 12:42 | Dem |  Jídelníčky
Ahojky! :)

Vítám vás po týdnu ;) Prominte, že jsem tady nebyla, ale opravdu jsem toho měla strašně moc na hlavě ;) Jsem zpět už konečně :) A co hubnutí? Zatím se mi daří celkem dobře :) Co moje váha? ted v neděli na váze bylo přesných 63kg :) Naštěstí to jde dolu, sice pomalu, ale jistě :) Oblíbila jsem si vodní meloun xD Ted si ho skoro vždy dám na svačinku :D Dnes jsem nešla do školy, jem nějaká nemocná a mám antibiotika... mno jo nemůžu mít žádný sport :/ A to jsem chtěla jít na kolečkové brusle... Mno tak se musím rychle uzdravit a pak zamakat :D Jdu vás oběhnout, už jsem strašně zvědavá, co u vás nového :) Pak napíšu ještě věčer :)

Středa (3.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina20g + pol. mléko200ml


Svačina - Vodní meloun200g


Oběd - Špagety + 200ml rajské polévky


Svačina - Jablko


Večeře -Celozrnná kaiserka + cottagePOHYB: dneska nic - nemocná


PITÍ: 2l neperlivé vody + 3 zelené čaje + 1 bylinkový čaj


PROHŘEŠKY: 1 kostička mléčné čokolády...

Začína se to vracet do normálu :)

14. března 2010 v 21:58 | Dem | 
Ahoj!

Tak naštěstí se všechno začíná vracet do normálu :) Ale určitě jsem dost přibrala :/ Ted to musím zase všechno shodit... ach jo :/ Mno ještě jsem se sice nevážila, a ani to radši dělat nechci. Vážení v neděli... Byl by zázrak kdybych vážila pořád 65kg, to by jsem byla opravdu štěstím bez sebe... Takže od zítra jídelníčky a taky vás zítra oběhnu :)

Žiju, ale všechno je pořád stejně :(

11. března 2010 v 22:45 | Dem | 

Myslím, že nadpis mluví za vše. Problémy pořád jsou ty stejné :( Já nevím, co to do mamky vjelo... Jídelníčky opravdu psát ted nebudu, cítím jakobych stlusla minimálně o 10kg :( Co mám dělat? Jak mám vysvětlit mamce, že víc už nechci? Pomoooc :(

8.3.2010

8. března 2010 v 22:53 | Dem | 
Ahojky!

Tak jsem tady :) Ale ted to mám doma strašný :( Mamka pořád do mně rýpe, že málo jím (tak ona se o váhu starat nemusí - je hubená), prostě neumí pochopit, že chci ještě zhubnout :( Dnes jsem musela sedět u stolu dokud jsem nesnědla ZÁKUSEK! To není normální :/ Mamka si pořád myslí, že jsem nějaká anorektička nebo co, a já se tady snažím o zdravou výživu, jím pravidelně 5x denně (někdy 4x denně, ale to spíš přes prázdniny nebo v sobotu a neděli, protože vstávám nějak kolem 11:00) a zatím jsem hubla jen kvůli tomu :/ Hladovky nepodporuji, to jsem ji taky říkala, ale ona prostě ne :/ Zdálo se mi, že je už všechno v pořádku, protože mamka se dala taky na zdravou výživu, ale náhle se to nějak celé obrátilo :/ Dnešní jídelák sem radši dávat nebudu, na váhu se bojím stoupnout, opravdu si myslím, že by mě vyděsilo co tam bude za číslo :/ Doufám, že mamka měla jen jeden takový zlý den a že se to zítra vrátí do normálu :( Prosím, aby to tak bylo :( Jinak pořád budu muset jíst nějaké zákusky, čokolády atd. Nevěřila jsem, že to někdy řeknu ale... mě prostě zákusky a čokoláda nechutnaj :/ Vůbec to nemám ráda, patří to mezi moje nejhorší jídla, asi protože jsem sladké dost dlouho nejedla.... Sacharidy samozřejmě jím, ale v ovocech (třeba jablko, ananas...). Zítra se tady snad objevím se vzorovým jídelníčkem a nebude problém jako ted poslední 2 dny... Jdu vás oběhnou, a přidám si nové SB... Snad to je u Vás lepší :(

Dnes tu nebudu

6. března 2010 v 16:32 | Dem | 
Ahoj holky!

Tak každou chvilku by tady měla být moje kamaráda, a ta bude u mě přes noc :) Tak tedy nestihnu napsat jídelníček ani vás oběhnout... ale všechno napíšu zítra ;) Jídelníček zatím v pohodě, snad to večer nijak moc neskazím ;)

Jídelníček 5.3.2010 + fotky z nákupu

5. března 2010 v 19:29 | Dem |  Jídelníčky
Ahojky!

Včera jsem nic nenapsala, protože jsem byla na noc u babičky a u ní internet není ;) A jaké bylo jídlo?... Mno takové, jaké babičky vždy dělají xD Mno jo, jedla jsem trochu víc, ale nebylo to zas tak tragický (třeba že bych snědla 3 čokolády, to ne xD) Dnešní jídelák se mi moc líbí :) Jo a pod pretextem jsou fotky z nákupu... Nevím, nevím, ale všechny věci jsou nebo číslo S nebo vel. 36 a na těch fotkách to vypadá nějak strašně velké xD Mno samozřejmě mi to úplně nesedne, ještě by to chtělo tak 3-5kg dolů Mno tak nic, jdu vás oběhnout a pak se půjd podívat asi na nějaký dobrý film :)

Pátek (5.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + pol. mléko50ml


Svačina - nic


Oběd - Rajská polévka150ml


Svačina - nestihla jsem


Večeře - Mrkev
POHYB: 5 hodin rychlé chůze , posilko doma


PITÍ: 1,5l dobré vody neperlivé + 3 zelené čaje


PROHŘEŠKY: nic :)


Jídelníček 3.3.2010

3. března 2010 v 21:00 | Dem |  Jídelníčky
Ahojky!

Tak fotky dnes nakonec nebudou, protože se mi vybil mobil a nemůžu najít nabíječku :/ Foták má samozřejmě brácha a nechce mi ho půjčit... Tak tedy snad zítra :) Jinak dnes jsem dopoledne šla na nákupy a byly to opravdu velkééé nákupy :D Pak jsem se jen kutálela domů s 40-ti kilovým batohem a 10-ti kilovou taškou :D Když si vspomenu, že jsem se musela nějak tak cítit, když jsem měla 88kg, tak jsem opravdu ráda, že jsem s tím něco začala dělat :) Přišla jsem domů na oběd, a pak jsem si šla koupit ty botky :) K tomu jsem si koupila krátké kalhoty (no ne úplně krátké, tak trochu nad koleno ;) ) S nákupy jsem maximálně spokojená :) Jídlo dnes bylo celkem dobrý, jsem ráda, že se to konečně vrátilo do normálu :)

Středa (3.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + pol. mléko65ml


Svačina - nic


Oběd - Hráchová polévka200ml


Svačina - Jablko


Večeře - Kiwi
POHYB: 6 hodiny rychlé chůze (nakupování), posilko doma


PITÍ: 1,5l dobré vody neperlivé + 3 zelené čaje


PROHŘEŠKY: nic :)

Jídelníček 2.3.2010

2. března 2010 v 22:16 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj holky!

Tak dnes jsem byla v tom shoping parku v Ostravě :) Nakopila jsem si spoustu věci :) Fotky sem dám zítra ;) A řekla jsem si, že za každé kilo budu nosit nějakou věc :) Celkem mě to motivuje :) Koupila jsem si totiž kalhoty, které mi jsou celkem těsný, se ani nedivím, když je to číslo S xD Tak zítra si jdu koupit ještě takové krásne botky :) Jsem strašně ráda, že máme prázdniny, protože můžu kontrolovat jídlo a nemám žádne starosti ze školou xD Tak jdu vás oběhnout a pak se už asi půjdu umýt a pak se uvidí :)

Úterý (2.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + pol. mléko65ml


Svačina - nic


Oběd - Rajská polévka (bez těstovin)250ml


Svačina - Corny linea + 5 raciolek


Večeře - pl. chleba s cottage + kiwi
POHYB: 6 hodiny rychlé chůze (nakupování), posilko doma


PITÍ: 1,5l dobré vody neperlivé + 3 zelené čaje


PROHŘEŠKY: naštěstí nic :)

Jídelníček 1.3.2010

1. března 2010 v 21:07 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj!

Tak dneska jsem se celej den nějak tak všude povalovala :D Nic se mi nechtělo :D Až po obědě jsem šla s kamarádkou nakupovat, tak nějakej pohyb byl ;) Jinak jídlo je už konečně lepší, snad se to začíná vrácet do starých kolejí :) Zítra mám v plánu jít dopoledne s kamarádkou ven a pak po obědě pojedeme do Ostravy do shoping parku :) Určitě si koupím dost věcí, tak sem pak dám fotky ;) Tak jo, jdu vás oběhnout a pak se asi podivám na nějakej dobrej film (třeba na stmívání xD To by už bylo po páte za dnešní den xD Zbožňuji ten film a samozřejmě knížky taky :) )

Pondělí (1.3.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina5g + pol. mléko65ml +lžička medu


Svačina - nic


Oběd - Rajská polévka s těstovinou200ml


Svačina - Corny linea


Večeře - Yopailt košík100g
POHYB: 4 hodiny rychlé chůze (nakupování), posilko doma


PITÍ: 1,5l dobré vody neperlivé + 3 zelené čaje


PROHŘEŠKY: po dlouhé době nic xD