Srpen 2010

Jídelníček 23.8.2010

23. srpna 2010 v 9:20 | Dem |  Jídelníčky
Ahojky!

Tak za chvíli jdu s nejlepší kamarádkou ven, neviděla jsem ji měsíc a něco :D Mám pro ni dárek, tak snad bude ráda :) Pak jdu po obědě s další dobrou kamarádkou ven :D Ta mi chce něco říct... No a pak v 18:00 jedu do tý kamarádky... jeden den se nejspíš neozvu, ale hned ve středu dopoledne dám vědět :) Můj pejsek už konečně nemá průjem, takže mám dobrou náladu už od rána :D Nějak mě láka zkusit nějakou dietu :D Sice jsem diety spíš nikdy nepodporovala, ale zkusit to můžu :)Rozmýšlím nad 14-ti denní mléčnou dietou, vím, že to už moc lidí vyzkoušelo a chválili to... Co myslíte? Mám do toho jít?


Pondělí (23.8.2010)


Snídaně - Dobrá vláknina + polotučné mléko


Svačina - nic


Oběd - dopíšu


Svačina - dopíšu


Večeře - dopíšu

POHYB: dopíšu (určitě moc chůze a 3x procházka se psem... snad se donutím i posilovat xD)

Pití

PITÍ: dopíšu


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Jídelníček 22.8.2010

22. srpna 2010 v 21:57 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj thinky!

Tak dnes jsem se vzbudila strašně rychle, protože můj pes má průjem, tak s ním musím co chvíli chodit ven.... No a taky vybalování, znáte to :D Tak dnešní jídelníček celkem ujde, akorát nemuselo toho být tak moc :D Váha mě potěšila :) Je to 64kg, takže další kilčo dole :) A jsem skoro na své původní váze (63kg) :) Jo a zítra jedu do kamarádky, ale až v 18:00, budeme tam mít párty :) O jídlo se moc nestarám, protože ta kamarádka taky hubne xD Párty se bude končit ve středu ráno (25.8.2010), takže se tady jeden den nedostanu :/ Ale zítra tady ještě budu :) Tak jo, jdu Vás oběhnout :) Doufám, že jste si mě nesmazaly...

Neděle (22.8.2010)


Snídaně - pl. chleba s povidly


Svačina - Jablko


Oběd - Brambory + plátek přírodního kuřecího řízku + červená řepa


Svačina - Banán


Večeře -  pl. chleba + light sýr

POHYB: posilování + chůze + procházka se psem2h


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Jsem zpět!

21. srpna 2010 v 23:02 | Dem | 
Ahoj holky!

Tak ted před chvilkou jsem přijela, na konec jsme jeli o den později... No jídelníčky byly... udržovací :D Snad jsem to zas tak nepokazila, držela jsem se :) Zítra se vážím, doufám, že tam neuvidím větší číslo :) Dnes už nemám sílu Vás oběhnout, ale udělám to hned zítra ráno :)Doufám, že Vám to nevadí :)

Oznámení

16. srpna 2010 v 11:00 | Dem | 
Ahoj holky!

Tak jsem se tady na chvilku dostala, nebudu tady 5 dní, tak si mě prosím nevymazujte :) Vrátit by jsem se měla 20.8. - 21.8. :) Snad bude všechno v pořádku :) Mějte se tday fájn a držte palce, at zhubnu :) Vy budete mít určitě stejně dokonalé jídelníčky jako vždy :)

Jídelníček 15.8.2010

15. srpna 2010 v 10:15 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj!

Tak dnes jedu do Prahy po kamarádku... Dnešní jídelníček ještě napíšu, ale nebudu tady do 20.8.... No možná když kamarádka někde půjde na záchod, tak tady rychle něco napíšu :D Snad jídelníčky budou v pohodě :) Tak jo, kdybych tady nebyla tak mějte se tady fájn a prosím nevymazujte si mě :) Tak tady dám dnešní plán, tak doufám, že všechno dodržím :)

Neděle (15.8.2010)


Snídaně - Jogurt 0,1% + zelený čaj


Svačina - nic


Oběd - Brambory + mrkvový karbenátek


Svačina - Rajče


Večeře -  Cel. kaiserka + něco jako lučina linie :D

POHYB: posilování + chůze + procházka se psem


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic nebude :)

Jídelníček 14.8.2010

14. srpna 2010 v 20:45 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj holky!

Tak ráno jsem se na počítač vůbec nedostala, protože jsem musela vstávat už v 9:00 a jít s psem na procházku a pka jsme už jeli... Ted před chvilkou jsme přijeli zpět :) V městečku bylo opravdu krásně :) Trochu jsme se nachodili :) Oběd jsme jedli v restauraci, dala jsem si salát s kuřecím masem :) Tak jo, zítra ke mně přijede tady do Německa kamarádka, takže nejspíš tady pak 5 dní nebudu, opravdu nechci, aby kamarádka něco zjistila... Ale zítra tady ještě budu :) Ok, jdu Vás oběhnout :)

Sobota (14.8.2010)


Snídaně - Jogurt 0,1% + zelený čaj


Svačina - nic


Oběd - Zeleninový salát s kuřecím masem


Svačina - Meruňka


Večeře -  Cel. kaiserka + pl. kuřecí šunky

POHYB: procházka se psem1h, moooc chůze :D + nejspiš ještě nějaké sedy-lehy :) (100)


PITÍ: 1,5l neperlivé vody + 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Jídelníček 13.8.2010

13. srpna 2010 v 11:41 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj holky!

Tak ted před chvilkou jsem se vzbudila :D Takže zase 11:30 :D No jo, přece jenom jsou prázdniny, tak si to musím užít :) Dneska jsem chtěla jet na kolečkové brusle, ale zatím jsou mokre cesty, takže to bych se jedině zabila :D Vyhledala jsem tady nějaké posilovny, ale všechny jsou strašně drahé, a rodiče mi na to nedaj :/ No tam bude mi muset stačit zatím posilko doma... Tak jo, zítra bych chtěla dát fotojídelák, tak to snad výjde :) Tak jo, jdu Vás oběhnout a pak se půjdu nejspíš podívat na nějakej film :)


AKTUALIZACE 23:28

Tak dnes se nic zajimavého nedělo... Celý den pršelo, tak ani nikde ven :/ No zítra jedeme s rodinou do historického městečka, takže trochu pohybu bude :D Tak jo, ještě Vás oběhnu a zítra ráno napíšu :)

Pátek (13.8.2010)


Snídaně - Jogurt 0,1% + zelený čaj


Svačina - nic (snídala jsem až v 11:40)


Oběd - Špagety


Svačina - Nektarinka :)


Večeře -  cel. kaiserka + light sýr + rajče

POHYB: procházka se psem2h + posilování


PITÍ: 2l neperlivé vody + 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Jídelníček 12.8.2010

12. srpna 2010 v 12:30 | Dem |  Jídelníčky
Ahoj holky!

Tak dnes jsem vstávala až v 11:30 xD Takže zase první svačinka nebude :D No snad to zas až tak nebude vadit.... Tak dnes mám v plánu jít s mamkou koupit si nějaké sportovní oblečení :D Jo a holky v kolik obědváte? Protože všechny kamarádky mi vždy vyčítají, že obědváme pozdě a nemůžu jít rychleji ven :D Mně se zdá náš oběd v 15:00 normální :D Tak jo, nebudu moc psát, protože není co :D Večer bude akutualizace, a možná tady dám fotky toho, co jsem si koupila :) Jdu vás oběhnout a kouknout se na Vaše dokonalé jídelníčky :)

AKTUALIZACE 23:26

No tak sice jsem na nákupech byla, ale nic jsem si nekoupila, jedině tak zdravé jídlo a mé oblíbene jogurty♥ :DDneska pohyb nic moc, špatné počasí :/ Snad to bude zítra lepší, chtěla bych jet vyzkoušet nové kolečkové brusle :) Tak to snad výjde :)

Čtvrtek (12.8.2010)


Snídaně - Jogurt 0,1% + čaj


Svačina - nic (snídala jsem až v 11:30)


Oběd - Vývar s těstovinama


Svačina - Jablko


Večeře - Celozrnná houska + plátek šunky + zelenina

POHYB: procházka se psem, posilování, nákupy4h


PITÍ: 2l neperlivé vody + 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Fotojídelák 11.8.2010

11. srpna 2010 v 12:33 | Dem |  Jídelníčky
Dobré poledne!

Dnes jsem vstávala - jako každý den přes prázdniny - v 11:00 :D Takže když mám snídani v 11:00 tak pochopitelně svačinka nebude, něměla bych ji kde nacpat :D No dnes v plánu moc nic nemám, už jsem byla s pejsem na procházce a na nákupech... Dnes jsem slibovala fotojídelníček, tak taky bude :) Moc se tady v těch německých produktech nevyznám xD Beru první lepší jogurt, a ten co jsem měla na snídani byl opravdu dobrý :) S váhou jsem se rozhodla, že se budu vážit každý týden, takže včera jsem se vážila takže dalši vážení 17.8. :) Chtěla bych hubnout tak 1kg/týden, no uvidíme ;) Míry tady dám taky za týden...toho se nejvíc bojím... :/ Tak jo, jdu Vás oběhnout a večer dám aktualizaci :)

AKTUALIZACE 21:27

Tak hned přejdu do oběda :D Vím, že to je směšně malá porce, ale bolelo mě břicho, tak jsem ráda, že jsem vůbec něco snědla :D Pak to už bylo fájn, takže večeře zase normální :) To jen abyste si nemysleli, že jím nějaké nesmyslné porce :D Pohybu moc nebylo, ikdyž něco jo :) Konečně jsem se přinutila trochu víc posilovat :) Jdu Vás ještě oběhnout :)


Středa (11.8.2010)


Snídaně - Jogurt 0,1%

Snídaně 11.8.2010 aSvačina - nic (snídaně byla až v 11:00)


Oběd - Brambory + květák (bylo mi špatně - proto tak malá porce)

Oběd 11.8.2010Svačina - Jablko

Večeře 13.9.2009
Večeře - 1/2 celozrnné bagetky + 1pl. taveného sýra apetito linie + rajče a paprika
Snídaně 31.10.2009

POHYB: 2x procházka se psem1h, nákupy30min, posilování


PITÍ: 1,5l neperlové vody + 3 zelené čaje


PROHŘEŠKY: snad nic :)

Nový začátek?.... Vrácím se!

10. srpna 2010 v 14:55 | Dem | 

Ahoj!


Nejspíš se na můj blog už nikdo nedívá... No můžu si za to sama... Každopádně se vrácím, a doufám, že alespon někdo bude chodit na můj blog :) A co jsem dělala? Nooo, stalo se toho moc... Před prázdninama jsem strašně ztloustla, prostě jsem se na hubnutí vykašlala a to byla moje největší chyba... Neuměla jsem jít na blog a napsat co jsem to udělala... Přibrala jsem o neuvěřitelných 10 kg! Ještě před necelým měsícem jsem měla 73kg! To bylo opravdu strašný :( Ted nějak v polovině července jsem začla opět hubnout, řekla jsem si "Byla jsi už tak blízko a posrala jsi to!" No to mě nakoplo... Ted vážím 65kg, no není to moje původní váha, ale alespon to už není tak tragický... Samozřejmě můj cíl je pořád 50kg, ted to už zvládnout musím... Takže ode dnečka zase pravidelně jídelníčky a cvičení... Musím to ted dokázat! Ted jsem na dovolené v Německu, jako minulý rok... Plánuji tady opravdu zhubnout, a zdravě samozřejmě... Tak držte palce :) Jdu Vás všechny oběhnout, snad budete mít ještě zájem mě podporovat... :( Jo a zítra bude fotojídelníček :)


Úterý (10.8.2010)


Snídaně - Celozrná kaiserka + lžička povidel


Svačina - Jablko


Oběd - Rajská polévka250ml


Svačina - 2 meruňky


Večeře - Jogurt

POHYB: 2x procházka se psem1h30min, posilování


PITÍ: 2l neperlivé vody, 2 zelené čaje


PROHŘEŠKY: nic :)